NĚCO MÁLO O MNĚ

Truhlařině se věnuji již od roku 2003, ke které mě v mládí přivedli rodiče.
Různorodost práce, materiálů a možností jejich kombinace je to, co mě a mé pomocníky na ni baví nejvíce. Zakázkové truhlářství mi přináší výhodu v rozmanitosti výroby. Klientům tak mohu nabídnout jak stavební truhlařinu tedy výrobu pergol, přístřešků, altánů, plotů, tak i nábytkářství a to kuchyňské linky, vestavěné skříně, dveře, kancelářský nábytek a vše pro vybavení domácností.

Pokud výrobek zrealizuji podle přání zákazníka, udělám mu tím nejen radost, ale prokáži mu také i dlouholetou službu. Důležité je pro mě precizní zpracování, kvalitní materiál a následně dlouholetá výdrž již vyrobeného nábytku.

Konzultace provádím přímo na místě klienta, nebo ve své dílně v obci Vinary. Společně s klientem zvolíme vhodný materiál na základě funkčnosti a způsobu používání. V neposlední řadě se také domluvíme na ceně. Je pro mě důležité mít hlavně spokojené zákazníky, kteří se ke mně budou vracet a rádi mě doporučí svým známým. Působím převážně v Pardubickém a Královéhradeckém kraji, jako např. Litomyšl, Choceň, Chrudim, Vysoké Mýto, Pardubice, či Hradec Králové.